2. podološka akademija

Poštovane kolegice i kolege,

Osobita nam je čast zaželjeti Vam dobrodošlicu i pozvati na sudjelovanje na drugoj podološkoja kademiji u Hrvatskoj u organizaciji Poliklinike Manola pod nazivom: Praktični pristup liječenju problematike noktiju i stopala.

Kroz cjelodnevni program,naš tim stručnjaka, koji se sastoji od liječnika, podologa, medicinskih sestara, fizioterapeuta i kozmetičara-pedikera, otkriti će vam najčešću problematiku bolesti noktiju i stopala, zašto nastaje, te sa praktične strane, pokazati mogućnosti jednostavnog rješavanja kroz interaktivna predavanja i video prikaze s ciljem da unaprijede vaš profesionalni pristup i kompetenciju.

Pozivnica

Program akademije

Akademija će se održati 17.06.2022. u vremenu od 9:00 do 18:00h u hotelu Capital, Zagreb.

18.6.2022. biti će organizirana radionica u prostorima Poliklinike Manola.

Radujemo se da ćemo ovaj jedinstveni model učenja podijeliti s vama.

Polaznicima akademije će na kraju programa biti uručene diplome.
Za dodatne informacije, molimo obratite se na mail: info@poliklinika-manola.hr
Kontakt osoba: Iva Smiljan Benko, tel. 01/4833-383, pon-pet 08.00-13.00h

Izvještaj